Najlepsze prezenty dla miłośników piwa – lista 2020

Sam przyznasz, że zasługują na coś bardziej kreatywnego niż twój standardowy sześciopak, prawda? ;-)

Być może, w winie chodzi o ten cały szum w sprawie wyrafinowanego picia, a piwu często brakuje „klasy” (szczególnie patrząc na upodobania statystycznego polaka…), ale nie wrzucajmy wszystkich do jednego wora! Oczywiście chodzą po świecie ekstrawaganccy piwosze i to właśnie dla nich przygotowaliśmy to zestawienie.

Aby to wszystko ułatwić, w senie wybór prezentu idealnego dla piwosza, przeszukaliśmy internet w poszukiwaniu najlepszych, najbardziej użytecznych i najbardziej wyszukanych prezentów dla miłośników piwa.

Nosidełko na butelki

Piknik, wędkarstwo, włóczęgostwo, ten piwny kuferek sprawia, że łatwo przynieść swoje ulubione piwo rzemieślnicze. Wyjmowany separator butelek zabezpiecza wszystko, a dołączony otwieracz butelek oznacza, że już nigdy nie będziesz musiał zawracać, aby go zabrać!

Spinki do mankietu dla prawdziwego piwosza

Eleganckie, ale zabawne. Wyrafinowane, ale bardzo pożyteczne. Przyznaj, że takiego gadżetu jeszcze nie widziałeś.

„Antyczny” plakat piwa Guinness

Od samego patrzenia na taki plakat ma się ochotę strzelić piwko. Plakat to świetny pomysł na prezent, bo zawsze prezentuje niebanalną grafikę, a co więcej, zwykle pasuje do każdego wnętrza. Słyszeliśmy także o innym typie plakatów… plakatach zdrapkach, ale o tym napiszemy w innym wpisie!

A na koniec…

Dzięki, że przeczytałeś nasz wpis. Na koniec prezencik-bonusik. Poradnik wyboru piwa. Miłego wieczoru!